Apie projektą

Pervalka –unikali vieta. Ramybe ir poilsiu dvelkianti gyvenvietė Kuršių marių, miško ir Baltijos jūros apsuptyje. Natūrali aplinka, grynas oras, ranka pasiekiami išskirtiniai gamtos paminklai darniai susieti su pėsčiųjų ir dviračių takais, prieplauka laivams, automobilių keliais. Išvystyta infrastruktūra leis Jūsų pamėgtu būdu greitai ir patogiai pasiekti 15 km spinduliu esančias Nidą, Juodkrantę ar Preilą.

„Pervalkos jūra“ –po rekonstrukcijos iškilsiantis naujas poilsio būstų kompleksas. Keturi dviejų su mansarda aukštų pastatai, kuriuose galite išsirinkti pilnai įrengtą geriausiai Jūsų poreikius tenkinantį būstą. Profesionalaus interjero dizainerio sukurtuose apdailos variantuose rasite kokybiškų medžiagų ir išmanių sprendimų suteikiamą funkcionalumą, jaukumą ir ilgaamžiškumą. Taip pat pasirūpinsime ir Jūsų automobiliu –jam skirta parkavimo vieta komplekso teritorijoje.

„Pervalkos jūra“ statoma naudojant kokybiškas ir natūralias medžiagas, inovatyvius ir ekonomiškus šildymo ir vėsinimo sprendimus. Atostogų namai turi būti jaukūs ir patogūs, o jų eksploatavimas –nekeliantis rūpesčių ir ekonomiškas.

„Pervalkos jūra“ –vieta atostogoms ar savaitgalio poilsiui, pasiekiami iš bet kurios Lietuvos vietos per keletą valandų, lauks Jūsų ne tik vasarą. Žiemos pramogos ant užšalusių Kuršmarių, rudens spalvų magija ir pavasario kvapai kvies Jus atvykti į savus namus Pervalkoje. Įsigiję būstą turėsite galimybę į Kuršių Neriją atvykti nemokėdami vietinės rinkliavos ir perkėlimo keltu mokesčių.